jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۲۴۱   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۰
علی پروین میهمان ویژه بازی ایران و آرژانتین در برزیل

با دعوت فدراسیون فوتبال علی پروین به جام جهانی برزیل دعوت شد.

تیم ملی فوتبال کشورمان حدود 30 روز دیگر باید در مسابقات جام جهانی برزیل شرکت کند از همین رو فدراسیون فوتبال از بزرگان این رشته ورزشی دعوت کرد که برای حمایت از تیم ملی عازم برزیل شوند. یکی از این دعوت‌شدگان علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و فوتبال کشورمان است با توجه به رایزنی‌های انجام شده علی پروین به احتمال فراوان در جام جهانی حضور پیدا خواهد کرد و بازی ایران و آرژانتین را از نزدیک تماشا می‌کند.

مسئله جالبی که در مورد این سفر برای پروین وجود دارد این است که او باید پرواز طولانی مدتی برای رسیدن به برزیل داشته باشد و این درحالیست که او از هواپیما ترس دارد./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها