jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۲۴۱   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۰
علی پروین میهمان ویژه بازی ایران و آرژانتین در برزیل

با دعوت فدراسیون فوتبال علی پروین به جام جهانی برزیل دعوت شد.

تیم ملی فوتبال کشورمان حدود 30 روز دیگر باید در مسابقات جام جهانی برزیل شرکت کند از همین رو فدراسیون فوتبال از بزرگان این رشته ورزشی دعوت کرد که برای حمایت از تیم ملی عازم برزیل شوند. یکی از این دعوت‌شدگان علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و فوتبال کشورمان است با توجه به رایزنی‌های انجام شده علی پروین به احتمال فراوان در جام جهانی حضور پیدا خواهد کرد و بازی ایران و آرژانتین را از نزدیک تماشا می‌کند.

مسئله جالبی که در مورد این سفر برای پروین وجود دارد این است که او باید پرواز طولانی مدتی برای رسیدن به برزیل داشته باشد و این درحالیست که او از هواپیما ترس دارد./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر