jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۰۱۹   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۳:۱۲
توافق نهایی پرویز مظلومی با نفت مسجد سلیمان

سرمربی سابق استقلال از توافق نهایی‌اش با مسوولان تیم نفت مسجدسلیمان خبر داد.

پرویز مظلومی در گفت‌وگوبا ایسنا، درباره مذاکراتش با باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهارکرد: طی روزهای گذشته مذاکرات خوبی با مسوولان این تیم انجام دادم و توافقات اولیه نیز صورت گرفت. قرار است در هفته آینده سر مسائل باقیمانده صحبت کنیم و توافق نهایی را انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات نفت مسجدسلیمان از میزبانی‌اش در لیگ برتر کافی است، گفت: مسوولان نفت مسجدسلیمان شبانه روز در تلاش هستند تا ورزشگاه این تیم را برای میزبانی برای لیگ برتر مهیا کنند. مسجدسلیمان با داشتن هواداران خونگرم می‌تواند در لیگ برتر نتایج خوبی را کسب کند.

مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا شما برنامه‌ای هم برای جذب بازیکن به نفتی‌ها داده‌ای، گفت: فعلا فقط توافق اولیه صورت گرفته است. هفته آینده که توافق نهایی صورت گرفت لیست بازیکنان مورد نیاز را به آنها ارائه خواهیم داد.

وی همچنین در ادامه افزود: درصدد هستیم سال اولی که نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر آمده این تیم را در لیگ حفظ کنیم. مسوولان این تیم هم به دنبال همین هدف هستند. امیدواریم بتوانیم با همبستگی مسوولان نتایج خوبی را با نفت کسب کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها