jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۱۹۲۲   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۷

رحمان احمدی در پایان تمرین تیم ملی گفت: این انتخاب سرمربی تیم ملی است که چه کسی دروازه‌بان شماره یک ایران در جام جهانی باشد.

بی‌تفاوتی رحمان احمدی نسبت به حواشی دروازه تیم ملی فوتبال

رحمان احمدی در حاشیه تمرین تیم ملی درباره وضعیت فعلی تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه وضعیت در حال حاضر خوب است و اردوی خوب آفریقای جنوبی به آماده‌سازی تیم ملی خیلی کمک کرد و از دیروز هم استارت تمرینات را در اردوی جدید زده‌ایم تا برای جام جهانی برزیل با آمادگی مطلوبی برسیم.

او درباره اردوی اتریش نیز گفت: اردوی اتریش صددرصد تاثیر مثبتی در روند آماده‌سازی تیم ملی دارد چراکه ما زمان زیادی از دست داده‌ایم و در این اردو همه بچه‌ها به تیم اضافه می‌شوند و تیم کامل می‌شود.

احمدی درباره تاثیر حواشی اخیر روی او و دروازه تیم ملی ایران اظهار کرد: این مسائل به هیچ عنوان تاثیر ندارد. من تمام تمرکز خودم را روی زمین می‌گذارم و فقط شنیده‌ام برنامه‌هایی در واکنش به دعوت نشدن مهدی رحمتی پخش شده است اما من تمام تلاشم را می‌کنم که این حواشی روی تمریناتم تاثیر نگذارد تا با آمادگی کامل به جام جهانی برزیل بروم.

او ادامه داد: اصلا مهم نیست که چنین صحبت‌هایی پیش می‌آید. آنچه که مهم است این است که بازیکن روی تمرینات و آمادگی خودش تمرکز لازم را انجام دهد و با این صحبت‌ها کنار بیاید.

دروازه‌بان تیم ملی درباره حمایت کروش از او تصریح کرد: حمایت مربی تاثیر زیادی روی عملکرد بازیکن دارد و بازیکن هم وقتی حمایت مربی خود را می‌بیند، با روحیه و آمادگی ذهنی مطلوب به تمرینات می‌آید تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

رحمان احمدی درباره انتخاب دروازه‌بان شماره یک تیم ملی در جام جهانی گفت: مربی تشخیص می‌دهد که چه کسی درون دروازه و دروازه‌بان شماره یک تیم ملی باشد و من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا با آمادگی کامل به جام جهانی بروم.(ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر