jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۱۷۰۹   ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۳
ایران همچنان در جایگاه 37 جهان/ آرژانتین یک پله سقوط کرد


تیم ملی فوتبال ایران در آخرین رده‌بندی فیفا در جایگاه 37 جهان و نخست آسیا ایستاد.

فدراسیون جهانی فوتبال امروز (پنج شنبه) و در فاصله 35 روز مانده به آغاز بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان، رده‌بندی بهترین تیم‌های فوتبال جهان را منتشر کرد که بر این اساس تیم ملی فوتبال ایران ببدون تغییر نسبت به ماه گذشته در جایگاه 37 جهان و نخست آسیا قرار گرفت.

آرژانتین، بوسنی و نیجریه هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی به ترتیب با یک پله سقوط، بدون تغییر و یک پله صعود در رده‌های 7، 25 و 44 قرار دارند.

در بین تیم‌های آسیایی پس از ایران که در صدر آسیا قرار دارد، ژاپن، ازبکستان، کره جنوبی و استرالیا در رده‌های دوم تا پنجم قرار دارند.

از نکات جالب توجه آخرین رده‌بندی فیفا، صعود دو پله‌ای برزیل، میزبان جام جهانی است که در جایگاه چهارم ایستاده است.(ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها