jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۰۵۴۷   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۱
سعید محمدپور: به بازیهای آسیایی نمی رسم اما برای جهانی خودم را آماده می کنم

سعید محمدپور یکی از شانس های کسب مدال تیم ملی وزنه برداری ایران در بازیهای آسیایی، پس از آنکه به دلیل آسیب دیدگی اردوی تیم ملی را ترک کرد، ابراز امیدواری کرد با سپری کردن دوران نقاهت دوباره بتواند به جمع ملی پوشان ملحق شود.
به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، محمدپور که از ناحیه عضله بیرونی ران پای راست دچار پارگی شده است، درباره مصدومیت خود گفت: این آسیب دیدگی کهنه است و طی چند سال اخیر همواره من را اذیت می کند. البته من هم نسبت به آن بی توجه نبودم و در این چند سال با فیزیوتراپی و آب درمانی اجازه نمی دادم شدت آن بیشتر شود. این اواخر هم وضعیتم خیلی بهتر شده بود اما دکتر می گوید به دلیل سرماخوردگی که در این دو هفته اخیر به آن مبتلا شدم، آب بدنم خشک شده و همین موضوع آسیب دیدگی ام را تشدید کرده است.
وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی با بیان اینکه در تمرین روز شنبه درد شدیدی را در ناحیه عضله پای خود احساس کرد، درباره شدت این اسیب دیدگی گفت: با تشخیص پزشکان یک ماه باید دور از تمرینات باشم و به فیزیوتراپی و آب درمانی بپردازم. با این شرایط فکر می کنم دیگر شانسی برای حضور در بازیهای آسیایی اینچئون نداشته باشم اما با بهمن زارع صحبت کرده ام تا از هم اکنون برای رقابتهای جهانی قزاقزستان که 45 روز بعد از بازیهای آسیایی برگزار می شود خودم را آماده کنم.
دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی 2011 در پایان در پاسخ به اینکه از دست دادن بازیهای آسیایی چقدر ناراحت است گفت: واقعیت این است که ناراحتی من چیزی را درست نمی کند. من فقط خودم را شرمنده مردم می دانم چراکه برای کسب مدال بازیهای آسیایی برنامه ریزی کرده بودم. با این حال در این یک ماه سعی می کنم با انجام تمرینات بدنسازی، فیزیتراپی و آب درمانی هرچه زودتر به آسیب دیدگی را کنار بگذارم و با آمادگی بالا برای حضور در رقابتهای جهانی تمرین کنم. تنها چیزی که از همین امروز من را امیدوار نگه می دارد رسیدن به مدال جهانی وزنه برداری در قزاقستان است.
پیش از محمدپور، سجاد انوشیروانی نماینده دسته فوق سنگین تیم ملی به دلیل قند خون و میثم محبی، دیگر وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان به دلیل آسیب دیدگی اردوی تیم ملی وزنه برداری را ترک کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر