jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۹۹۸ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۳
همکاری بازیکن سابق آرسنال با کروش در جام‌جهانی


پایگاه اینترنتی "futbolprimra" از همکاری ادو با کارلوس کروش در جام‌جهانی خبر داد.

تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌وهرزگوین همگروه است و در اولین دیدار خود باید برابر نماینده قاره‌ آفریقا دیدار کند.

پایگاه اینترنتی "futbolprimra" خبر داد کارلوس کروش، سرمربی تیم ملی ایران از ادو، سرمربی جوان کورینیتانس درخواست کرده است که در طول بازی‌های جام‌جهانی 2014 برزیل به او کمک کند و مشاوره دهد.

ادو گاسپار، سرمربی 35 ساله کورینتیانس سابقه بازی در تیم‌های آرسنال و والنسیا را در کارنامه خود دارد و 15 بار نیز تیم ملی برزیل را بر تن کرده است. کروش با ادو رابطه صمیمانه‌ای دارد و در فوتبال اروپا سابقه همکاری با هم دارند.(ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر