jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۶۰۸   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

باهاما مقصدی گران قیمت برای گذران تعطیلات پولدارهای دنیاست. البته چهره سرشناس فوتبال ایران را هم جزء این افراد قرار دهید چون به زودی راهی این کشور می شود.

سایت جام جم ورزشی - این چهره سرشناس فوتبال ایران می خواهد به کشوری سفر کند که فقط ثروتمندان پا به آن می گذارند. باهاما کشوری کوچک و مشتمل بر 700 جزیره است که در دریای کارائیب و واقع بین کشور کوبا و جنوب ایالت فلوریدای آمریکاست.

چندی پیش نیز از سفر این چهره سرشناس فوتبال ایران به جزایر برایتان نوشته بودیم اما اکنون جزئیات بیشتری از این سفر به گوش می رسد. این چهره سرشناس فوتبال ایران سفری 200 میلیون تومانی به این کشور خواهد داشت و تمامی اعضای خانواده اش را نیز با خودش می برد. در مورد این چهره سرشناس گفته می شود که برای فصل آینده قراردادی بالای یک میلیارد و پانصد میلیون تومان می بندد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها