jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۶۰۸ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

باهاما مقصدی گران قیمت برای گذران تعطیلات پولدارهای دنیاست. البته چهره سرشناس فوتبال ایران را هم جزء این افراد قرار دهید چون به زودی راهی این کشور می شود.

سایت جام جم ورزشی - این چهره سرشناس فوتبال ایران می خواهد به کشوری سفر کند که فقط ثروتمندان پا به آن می گذارند. باهاما کشوری کوچک و مشتمل بر 700 جزیره است که در دریای کارائیب و واقع بین کشور کوبا و جنوب ایالت فلوریدای آمریکاست.

چندی پیش نیز از سفر این چهره سرشناس فوتبال ایران به جزایر برایتان نوشته بودیم اما اکنون جزئیات بیشتری از این سفر به گوش می رسد. این چهره سرشناس فوتبال ایران سفری 200 میلیون تومانی به این کشور خواهد داشت و تمامی اعضای خانواده اش را نیز با خودش می برد. در مورد این چهره سرشناس گفته می شود که برای فصل آینده قراردادی بالای یک میلیارد و پانصد میلیون تومان می بندد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر