jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۶۹۳۸۲   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۰

رئیس پلیس راهور تهران گفت: طرح و زوج و فرد در اطراف محل برگزاری نمایشگاه کتاب لغو نمی شود.

طرح زوج و فرد در اطراف نمایشگاه لغو نمی‌شود

سرهنگ تیمور حسینی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: طرح ویژه ترافیک در محدوده محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اجرا می شود. براین اساس توقف کلیه وسایط نقلیه در طول خیابان قنبرزاده تحت هر شرایطی ممنوع بوده و ماموران پلیس در صورت مواجهه نسبت به انتقال خودروهای توقف کننده به پارکینگ اقدام می کنند. همچنین از تقاطع تختی در خیابان شهید بهشتی تا پمپ بنزین پاکستان و در طول خیابان رسالت بعد از تونل رسالت نیز هرگونه توقف وسایل نقلیه ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه 3 پارکینگ مصلی امام خمینی(ره)، پارکینگ لجستیک ارتش و پارکینگ گل گشت با ظرفیت حدود 6 هزار خودرو برای پارک خودروهای شخصی مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است،افزود: همچنین برای موتورسیکلت سواران هم 2 پارکینگ در نظر گرفته شده که ورودی این پارکینگ ها نیز از ابتدای خیابان شهید قنبرزاده است.

به گفته تیموری براساس هماهنگی های انجام شده با سازمان تاکسیرانی، تعدادی ون برای جابجایی بازدیدکنندگان در داخل مصلی امام خمینی(ره) در نظر گرفته شده و همچنین تعدادی ون در ضلع شمالی مصلی برای جابجایی سریع بازدیدکنندگان و جلوگیری از بوجود آمدن ترافیک مستقر شده اند.

وی با اعلام اینکه طرح زوج و فرد در اطراف محل برگزاری نمایشگاه اجرا می شود، گفت: خوشبختانه با همکاری بازدیدکنندگان با پلیس ترافیک در اطراف مصلی روان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر