jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۹۲۶۱ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۳

تیم بسکتبال پتروشیمی در بازی نخست فینال لیگ برتر مقابل مهرام به برتری دست یافت.

پتروشیمی نخستین بازی را از مهرام برد

مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال عصر امروز بین تیم‌های پتروشیمی بندر امام و مهرام تهران آغاز شد.

در این بازی که به میزبانی پتروشیمی بندر امام برگزار شد این تیم توانست در پایان 4 کوارتر با نتیجه 78 بر 62 به پیروزی رسیده و نخستین برد این مرحله را به نام خود ثبت کند.

پتروشیمی در کوارتر نخست 27 بر 19 به برتری رسید اما در کوارترهای دوم و سوم این مهرام بود که با نتایج 12 بر 10 و 16 بر 15 به برتری دست یافت.

در کوارتر چهارم سیدمصطفی هاشمی سرمربی مهرام که از شکست تیمش اطمینان داشت در 5 دقیقه پایانی بازیکنان جوان و نیمکت‌نشین خود را به میدان فرستاد تا ملی‌پوشانش برای بازی فردا استراحت کنند.

کوارتر چهارم با حساب 26 بر 15 به سود پتروشیمی خاتمه یافت.

در این مسابقه گیپسون یار آمریکایی پتروشیمی نقش بسزایی در پیروزی تیمش داشت و در سوی دیگر میدان صمد نیکخواه بهرامی و حامد حدادی عملکرد خوبی برای مهرام داشتند.

بازی دوم فینال فردا باز هم به میزبانی پتروشیمی برگزار خواهد شد.

مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال به صورت 4 برد از 7 مسابقه برگزار می‌شود.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر