jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۶۴۳ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۷

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو گفت: 19 نهاد در کشور وجود دارد که ردیف بودجه کودکان برای آنها تعریف شده و می‌توانند در ساخت برنامه‌های کودک تلویزیون مشارکت داشته باشند.

علی زارعان، مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو درباره حذف تبلیغات از برنامه‌های کودک به مهر گفت: با حذف تدریجی تبلیغات کالاها در برنامه‌های کودک، بهتر است این نهادها برای تبلیغات با زیرساخت محتوایی و فرهنگی وارد عمل شوند.

وی یادآور شد: طبق دستور رئیس سازمان صداوسیما مبنی بر اجتناب از مصرف‌گرایی و تبلیغات مستقیم در برنامه‌های کودک، بخش تبلیغات مواد مصرفی و خوراکی‌های مضر بتدریج از برنامه‌های کودک حذف خواهد شد.

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو با اشاره به این نکته که نوع دیگری از تبلیغات زیرساخت محتوایی دارد و مشارکت نهادهای گوناگون را می‌طلبد، گفت: در کشور ما 19 نهاد وجود دارد که بودجه‌ای مختص به کودکان دارند و آنها موظف به فرهنگسازی برای کودکان هستند و می‌توانند در ساخت برنامه‌های کودک تلویزیون مشارکت کنند. وی در پاسخ به این‌که آیا شاهد تبلیغ کتاب نیز در برنامه‌های کودک خواهیم بود یا خیر، توضیح داد: سازمان صداوسیما همیشه درباره کتاب گرایش مثبتی داشته و در معاونت سیما نیز شورای کتاب وجود دارد و در سیاست‌های کلان صدا و سیما ترویج کتاب و کتابخوانی امری مهم است. مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو یادآور شد: در تلویزیون تبلیغ هر کتاب مفید به صورت رایگان انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر