jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۶۴۱ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۶

معاون امور استان‌های رسانه‌ملی جشنواره استانی را بهترین فرصت برای معرفی توانمندی‌های رسانه‌ای مراکز صدا و سیما عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌‌های صدا و سیما،‌کیومرث طهماسبی، تولیدات خوب استانی صدا و سیما در سال‌های اخیر و دستیابی به ایده‌ها و روش‌های جدید برای ترسیم افق‌های تازه در آینده را به عنوان یکی از اهداف جشنواره برشمرد و افزود: نمایش توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استانی مراکز صدا و سیما، از دیگر اهداف جشنواره تولیدات مراکز است.

وی افزود: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که انگیزه برنامه‌سازان خلاق استان‌ها با دیده و شنیده شدن آثار آنها افزایش یابد تا سیاست‌ها و راهبردهای سازمان در آینده از سوی آنان به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

در این جلسه مسئولان کمیسیون‌های محتوایی و اجرایی جشنواره به شرح زیر معرفی شدند: سیدابوالحسن موسوی‌زاده (دبیر شورای سیاستگذاری)، محمد مسعودیان (دبیر جشنواره هجدهم) و عمران حیدری، ابوالفضل معصومی‌فر، علی صادق‌مقدسی، سید داوود موسوی و حسین تقی‌پور به ترتیب به عنوان مسئولان کمیسیون‌های سیما، صدا، تحقیقات، خبر و موسیقی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر