jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۶۸۴۰۶ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۶

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از بسته شدن مرزهای هوایی عراق خبر داد و گفت: اعزامهای زمینی زائران در 10 و 11 اردیبهشت امسال لغو شده است.

اعزام های زمینی زائران به عتبات لغو شد

محسن نظافتی افزود: به دلیل برگزاری انتخابات عراق مرزهای هوایی این کشور از شب گذشته تا ساعت 18 روز چهارشنبه 10 اردیبهشت بسته می شود.

وی درباره بازگشت زائرانی که در عراق هستند و امروز و فردا به کشور باز می گردند نیز گفت: طی این مدت هیچ پروازی به مقصد فرودگاه‌های نجف و بغداد صورت نمی‌گیرد و زائران مستقر در عراق از طریق مرزهای زمینی به کشور باز می‌گردند.

به گفته این مسئول، جدول اعزام زائرینی که در این فاصله زمانی سفرشان لغو شده درحال برنامه ریزی است و در آینده از طریق ادارات حج و زیارت در استانها به اطلاع کارگزاران زیارتی می‌رسد. ( مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر