jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۱۹۱ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۱۵

بازیکنان پیشکسوت تیم پرسپولیس روی صحنه تئاتر، خواستار بخشش یک زن محکوم به اعدام شدند.

به گزارش ایسنا، نمایش «هم هوایی» کار افسانه ماهیان شامگاه هفتم اردیبهشت میزبان ترکیب متفاوتی از تماشاگران بود.

این نمایش میزبان حمید استیلی، بهنام ابوالقاسم‌پور، حسین یاریار و خسروی بازیکنان پیشین تیم پرسپولیس و محمود دولت‌آبادی بود که همراه با قاضی پرونده یک زن محکوم به اعدام و پسر مرد مقتول به تماشای این نمایش نشستند.

بعد از اجرای نمایش، حسین یاریار با حضور روی صحنه مطالبی را در تکریم گذشت و پرهیز از خشونت بیان کرد و از پسر مقتول خواست تا از حکم قصاص گذشت کند.

بر اساس حکم دادگاه این پرونده، زنی که متهم به قتل عمد است، امروز نهم اردیبهشت باید مجازات می‌شد که پسر مقتول پذیرفت حکم اعدام سه ماه دیگر اجرا شود تا او بتواند خانواده‌اش را راضی کند تا از اجرای حکم قصاص بگذرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر