jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۱۹۱ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۱۵

بازیکنان پیشکسوت تیم پرسپولیس روی صحنه تئاتر، خواستار بخشش یک زن محکوم به اعدام شدند.

به گزارش ایسنا، نمایش «هم هوایی» کار افسانه ماهیان شامگاه هفتم اردیبهشت میزبان ترکیب متفاوتی از تماشاگران بود.

این نمایش میزبان حمید استیلی، بهنام ابوالقاسم‌پور، حسین یاریار و خسروی بازیکنان پیشین تیم پرسپولیس و محمود دولت‌آبادی بود که همراه با قاضی پرونده یک زن محکوم به اعدام و پسر مرد مقتول به تماشای این نمایش نشستند.

بعد از اجرای نمایش، حسین یاریار با حضور روی صحنه مطالبی را در تکریم گذشت و پرهیز از خشونت بیان کرد و از پسر مقتول خواست تا از حکم قصاص گذشت کند.

بر اساس حکم دادگاه این پرونده، زنی که متهم به قتل عمد است، امروز نهم اردیبهشت باید مجازات می‌شد که پسر مقتول پذیرفت حکم اعدام سه ماه دیگر اجرا شود تا او بتواند خانواده‌اش را راضی کند تا از اجرای حکم قصاص بگذرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر