jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۷۲۳۷ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۰

بهناز جعفری‌، هایده حائری‌ و خسرو احمدی‌ در باغ موزه قصر نمایشنامه‌خوانی می‌کنند.

به گزارش ایسنا، نمایشنامه «رنج‌نامه ترنم بانو» به نویسندگی و کارگردانی بهاره مشیری و با حضور بازیگرانی چون بهناز جعفری‌، هایده حائری‌ و خسرو احمدی‌ ساعت 19 شنبه هفته آینده در باغ موزه قصر نمایشنامه خوانی می‌شود.

بهاره مشیری، ‌افشین اخلاقی‌، نسیم بهادری‌، نیوشا مهدوی، معصومه احمدزاده‌ و سامان مظلومی دیگر نقش‌خوانان این اجرا هستند.

مشیری مضمون اصلی «رنج‌نامه ترنم بانو» را ظلمی دانست که می‌تواند در هر جایی به آدم‌ها روا داده شود‌، ظلمی که در طول زمان هم از بین نمی‌رود. سلسله برنامه‌های نمایشنامه‌خوانی باغ موزه قصر با همکاری بنیاد خیریه «برکت» شنبه هر هفته برای کمک به زنان سرپرست خانوار برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر