jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۶۶۷۱۳۱ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۰

یکی از اتفاقاتی که در حوزه موسیقی در یک دهه اخیر افتاده، حضور خوانندگان در بخش تیتراژهای مختلف برنامه‌های صدا و سیماست.

تاکنون بسیاری از خوانندگان معروف کشورمان بخت خود را در این زمینه امتحان کرده‌ و هرکدام بخشی از تیتراژ ابتدایی یا انتهایی سریال یا یک برنامه موفق تلویزیونی را خوانده‌اند. و البته هرکدام از آنها هم نظر خودشان را درباره این تیتراژخوانی ارائه کرده‌اند. به هرحال یکی از شاخصه‌های نفوذ یک اثر تلویزیونی در بین مخاطبان همین دامنه نفوذ آهنگ ابتدایی و انتهایی یک برنامه تلویزیونی در بین مخاطبان بود که در نزد برخی عیاری می‌شود برای استقبال از یک اثر تلویزیونی یا عکس آن. در آخرین اظهار نظر در این باره علی شوکت که خوانندگی تیتراژ سریال «روزهای بد بدر» را به عهده داشته در این باره به ایسنا گفته است: چون به صورت حرفه‌ای موزیک را دنبال می‌کنم به نظرم تیتراژخوانی یکی از بهترین راه‌ها برای پیشرفت در این کشور است. وی همچنین با اشاره به نحوه اجرای موسیقی در این سریال گفته است: با توجه به این‌که تیتراژ «روزهای بد بدر» دو صدا بود و با همکاری روزبه نعمت‌اللهی کار را پیش بردیم، یک مقدار نگرانی داشتم، اما بازخورد خوبی داشت. به نظر می‌رسد این اولین تجربه شوکت در همکاری با تلویزیون آنقدر به مذاقش خوش آمده که به احتمال قوی باز هم شاهد حضور او در دیگر آثار تلویزیونی باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر