jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۶۹۱۴ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۸

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: برخی نزدیکان کارلوس کرش باعث خداحافظی او از تیم ملی شدند؛ موضوعی که او نیز خیلی زود از این تصمیم خود پشیمان شد.دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که در پایان مسابقه استقلال با الریان با خبرنگاران صحبت می‌کرد، در پاسخ به این پرسش که آیا برای بازگشت او به تیم ملی صحبتی شده است، خاطرنشان کرد: هیچ صحبتی با من برای بازگشت به تیم ملی نشده است.

77 بازی ملی رسمی انجام دادم که در تمام آنها با جان و دل در زمین حاضر شدم. در یک مقطع زمانی گفتم شاید نتوانم در اردو باشم و چند روزی استراحت کنم، اما اعلام کردند رحمتی از تیم ملی خداحافظی کرده است.رحمتی یادآور شد: بیرون ماندن من از تیم ملی در سه بازی آخر به خاطر برخی از اعضای فدراسیون بود. به جای من نامه‌ای امضا کردند و به کرش دادند. وقتی آخرین نامه‌ای که می‌خواستند به دست کرش برسانند به دست من هم رسید با دیدن شرایط و نامه‌ به آقای کفاشیان گفتم ماجرای این نامه چیست که او اعلام کرد ما دیگر نامه شما را امضا نمی‌کنیم.وی تاکید کرد: آنهایی که باعث دوری من از تیم ملی شدند، باید پاسخگو باشند. این افراد همان‌هایی هستند که وقتی قرار شد نامه را امضا کنم تا ساعت یک و 30 دقیقه بامداد من را معطل نگه داشتند.

آنها می‌گفتند کرش را پیدا نمی‌کنیم. در حالی که بعدا متوجه شدم همان آدم‌ها ساعت 14 عصر همان روز پیش کرش بودند و گفتند رحمتی برای امضای نامه نمی‌آید. آن دو سه نفر باید آن دنیا برای این کارشان جواب بدهند.

رحمتی ادامه داد: برخی دست‌های پشت پرده نمی‌خواست در تیم ملی باشم و این کارها را انجام دادند. من حاضر به عذرخواهی بودم و حتی در صداوسیما از مردم عذرخواهی کردم. متاسفانه نامه‌ای از طرف من به کرش دادند که در نهایت باعث شد آنها به هدفشان برای جدایی من برسند.

صحبت‌های رحمتی در حالی است که دیروز علی کفاشیان هم در واکنش به سخنان او گفت: ما همیشه از رحمتی دفاع کرده و می‌کنیم، اما اجازه دهید بعدا در این باره مفصل صحبت کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر