jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۴۳۲   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۱۶

در شرایطی که در چند روز گذشته بحث واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به یک شرکت تجاری مطرح بود امروز خبرهایی مبنی بر توافق وزارت ورزش با این شرکت به گوش رسید و نام این شرکت مشخص شد.

نام شرکت خریدار باشگاه پرسپولیس مشخص شد + جزییات

پیگیری‌ها نشان داد که شرکت درسا همان شرکتی است که با مسئولان وزارت ورزش جلسه‌ گذاشته و خواهان خرید امتیاز این تیم شده است.

وحید وحدت‌پور مدیرعامل این شرکت در گفت‌وگو با تسنیم با تایید این خبر گفت: حدود 10،11 جلسه 4،5 ساعته با مسئولان وزارت ورزش برگزار کردیم که آخرین آن روز گذشته بود و توافق شد که 2 نفر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به انتخاب ما باشند.

وی ادامه داد: تا 48 ساعت پیش گزینه نهایی وزارت ورزش برای خرید سهام پرسپولیس ما بودیم و حتی مسئله تا امضای قرارداد و پیش قرارداد هم پیش رفت اما دو روزی است که یک شرکت دیگر به این قضیه ورود کرده است.

مدیرعامل این شرکت ضمن بیان این مسئله که طی امروز و فردا تکلیف خرید سهام باشگاه پرسپولیس مشخص می‌شود تصریح کرد: اگر شخص امیررضا خادم تصمیم نهایی را بگیرد ما به صورت رسمی باشگاه پرسپولیس را برای یک سال در اختیار خواهیم گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این شرکت بدهی‌های دوره مدیریت رویانیان را هم خواهد پرداخت، تاکید کرد: در خصوص این مسائل با وزارت ورزش به توافق رسیدیم اما چون قرارداد ما محرمانه است نمی‌توانیم جزئیات آن را بیان کنیم. فقط این را بگویم که قرار شده قسمتی از بدهی رویانیان را وزارت ورزش پرداخت کند و به نوعی به صورت مشارکتی این قضیه را حل کنیم.

وحدت‌پور در پایان گفت که گزینه آنها برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس افشین پیروانی نیست و درباره او بحثی مطرح نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها