jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۶۶۶۲۴۸ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۳

پلیس بعد از جستجوی گسترده، کودک را پیدا کرد

شکنجه پسر 5 ساله از سوی پدر و نامادری

پلیس، پدر و نامادری پسر پنج ساله را به اتهام کودک آزاری بازداشت کرد. به گزارش پلیس تگزاس، پدر کودک پنج ساله و همسرش او را در کمد زندانی کرده و بدون آب و غذا نگه داشته بودند، به گونه‌ای که پسربچه تا مرگ فاصله چندانی نداشت. پدر کودک بردلی بلیمیر بیست و چهار ساله و نامادری او تامی بلیمیر سی و سه ساله معرفی شده‌اند. آنها به اتهام اهمال و به خطر انداختن جان کودک خود بازداشت شده‌اند. مارک هرمان، رئیس پلیس منطقه گفته است: «در طول 28 سال خدمتم پرونده‌ای به این وحشتناکی ندیده بودم. وقتی پسربچه را دیدم، واقعا شوکه شدم.»

پرونده از وقتی به جریان افتاد که پلیس، شکایتی از منزل بلیمیرها دریافت کرد. زمانی که پلیس به خانه آنها رسید، پسر شانزده ساله بلیمیرها (که پسر زن خانواده است) داشت با پدرخوانده و مادر خود بر سر آزار کودک پنج ساله‌شان بگو‌مگو می‌کرد.

پلیس هنگام بازرسی خانه، متوجه شد این زوج کودک پنج ساله خود را مجبور می‌کنند داخل یک کمد در زیرپله زندگی کند. برادر شانزده ساله او نتوانسته بود این اتفاق را تحمل کند و به همین دلیل پلیس را در جریان قرار داده بود. بازرسان تلاش کردند کودک را نجات دهند، اما متوجه شدند قبل از رسیدن پلیس، نامادری کودک را از محل خارج کرده است. به این ترتیب پسربچه پیدا نشد و مقامات همان زمان گفتند این زوج با آنها همکاری نمی‌کنند و بارها پلیس را فریب داده و نشانی‌های نادرست درباره محل نگهداری کودک داده‌اند.

ماموران در گام بعدی وقتی زن و شوهر متهم هنوز آزاد بودند، با همکاری مرکز مخابرات تلاش کردند از طریق تلفن‌همراه نامادری، محل اختفای کودک را کشف کنند و خانه به خانه دنبال او بگردند. در جریان تحقیقات، پدر کودک در حال خروج از در اتاقی در مسافرخانه‌ای دیده شد. ماموران داخل این اتاق رفتند و پسربچه را پیدا کردند.

به گفته پلیس، در بدن کودک چند جای کبودی و ورم دیده شده و بسیار لاغر است. پس از یافتن کودک، او به بیمارستان منتقل شد. رئیس پلیس خطاب به مظنونان گفته است: «نمی‌دانم شما چطور با یک کودک چنین کاری کردید؟ این اتفاق قلب هر انسانی را به درد می‌آورد. شما از شکنجه دادن پسربچه اصلا احساس ناراحتی نمی‌کردید؟»

تامی بلیمیر شش ماهه حامله است و علاوه بر پسر شانزده ساله‌ای که موضوع کودک آزاری را به پلیس گزارش داده، فرزندان دیگری نیز دارد. او اکنون با وثیقه 2000 دلاری آزاد است. همسر او بردلی بلیمیر بدون قرار وثیقه در بازداشت به سر می‌برد.

به گفته رئیس پلیس، پزشکان در حال بررسی آسیب‌های وارد شده به کودک هستند و پس از تکمیل تحقیقات با توجه به همه جرایم پدر و مادر، علیه آنها اقامه دعوی خواهد شد. وکلای متهمان از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران سر باز زده‌اند.

کودک پنج ساله در بیمارستان و تحت حمایت مراکز خدمات کودکان است.

پلیس گفته نامادری این کودک به خاطر شرایط بارداری‌اش به قید وثیقه آزاد شده، اما همه اتهاماتی که متوجه شوهرش است، متوجه او هم است و هر دو محاکمه خواهند شد.

منبع: اچ. ال. ان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر