jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۲۱۱ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۸

کارشناس مسائل حقوقی فوتبال گفت: در آئین‌نامه جدید نقل و انتقالات، سقف خرید برای باشگاه، جای سقف قرارداد بازیکن را می‌گیرد.

نصیرزاده: سقف خرید برای باشگاه، جای سقف قرارداد را می‌گیرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هوشنگ نصیرزاده گفت: آئین‌نامه نقل و انتقالات برای فصل جدید با تغییراتی روبرو خواهد شد. از جمله مواردی که در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال درباره آن صحبت می‌شود، تعیین سقف بودجه خرید بازیکن برای باشگاه‌ها به جای سقف پرداخت است که اجرای آن قطعی به نظر می‌رسد.

وی ادامه داد: در این روش به جای اینکه سقف قیمت برای بازیکن مشخص شود، باشگاه مجاز خواهد بود تا سقف معینی در بازار نقل و انتقالات هزینه کند.

به این ترتیب، باشگاه‌ها می‌توانند بر اساس نیاز خود این امر را مدیریت کنند. نصیرزاده درباره نحوه تعیین این سقف خاطرنشان کرد: قرار است سقف خرید برای هر باشگاه متفاوت و بر اساس بودجه و توان مالی‌ای باشد که برای هر فصل مشخص می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر