jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۷۴۱   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۲

به گفته مدیر عامل استقلال با احتساب ارزش کمپ مرحوم حجازی و زمین تلو ، این باشگاه 290 میلیارد تومان سرمایه دارد که وزارت ورزش از آن بی خبر بوده است .

استقلال این همه سرمایه دارد و خود بی خبر است

به گزارش جام جم ورزشی ، علی فتح الله زاده که دوشنبه شب به همراه امیر رضا خادم در برنامه نود حاضر شده بود تا به اتفاق نماینده وزارت ورزش دست به شفاف سازی پیرامون وضعیت قراردادها ، دارایی ها و در عین حال بدهی های تجمیع شده باشگاه استقلال بزنند ، وقتی بحث به بدهی 45 میلیارد تومانی استقلال و مشکل عرضه سهام این باشگاه در بورس جهت خصوصی سازی آن رسید ، گفت : در سازمان خصوصی سازی می خواستند چوب حراج به استقلال بزنند و وقتی دیدم مسیر به اشباه می رود به امیر رضا خادم زنگ زدم و گفتم شما می دانید که استقلال کمپی دارد که الان 200 میلیارد تومان قیمتش است . ایشان از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و من در عین حال به ایشان گفتم که استقلال علاوه بر این کمپ ، زمینی در تلو دارد که 30 هزار متر مساحت دارد و ارزش آن 90 میلیارد تومان است . این را گفتم تا همینطوری قیمت استقلال را با توجه به حجم بدهی هایش پایین نیاورند .

به هر صورت علی فتح الله زاده در حالی از کمپ مرحوم ناصر حجازی سخن به میان می آورد که صاحب اصلی آن تربیت بدنی استان تهران است و زمین این کمپ توافقی به استقلالی ها واگذار شد تا کمپ تمرینی آبی های پایتخت ساخته شود . جالب آنکه به گفته امیر رضا خادم نماینده وزارت ورزش در بخث خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ، این کمپ هنوز سندی ندارد .

گفته می شود زمین این کمپ معارض دارد و برای همین نیز هست که هنوز سندی برای آن صادر نشده است. طبیعی است وقتی سندی نباشد نمی توان این کمپ را دربست متعلق به باشگاه استقلال دانست .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها