jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۷۲۲   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۴

حسینی: به شرایط ایده آل نزدیک می شویم

انتخاب اردوی آفریقای جنوبی بهترین انتخاب ممکن بود

اردوی آفریقای جنوبی بهترین انتخاب ممکن بود.

انتخاب اردوی آفریقای جنوبی بهترین انتخاب ممکن بود

به گزارش سایت جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سید جلال حسینی اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی را تا به این لحظه پشت سر گذاشته‌ایم. تمرکز کادر فنی در حال حاضر بیشتر روی بدنسازی بازیکنان است تا به سطح مسابقات جام جهانی نزدیک‌تر شویم.

وی درباره بازیکنان اضافه شده به تیم ملی گفت: خوشبختانه پس از اضافه شدن بازیکنان استقلال شرایط اردو جدی‌تر از روزهای قبل پیش می‌رود و بدنساری فوق‌العاده‌ای را انجام می‌دهیم که هم سخت و هم در فوتبال ایران جدید است. البته با توجه به در پیش بودن اردوی اروپا و پس از آن در برزیل سطح آمادگی بازیکنان به سطح ایده‌آل نزدیک‌تر خواهد شد.

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در خصوص شرایط اردوی آفریقای جنوبی تصریح کرد: با توجه به شرایط تیم ملی، انتخاب اردوی آفریقای جنوبی بهترین انتخاب ممکن بود و همچنین کمپی که در آن حضور داریم یکی از بهترین کمپ‌های آفریقا است که امکان برگزاری تمرینات خوب و بازی‌های تدارکاتی را مهیا کرده است که مسلما به پیشرفت بازیکنان کمک زیادی خواهد کرد.

وی در پایان درباره کادر فنی جدید اضافه شده به تیم ملی گفت: نفرات جدید اضافه شده به کادر، دید بسیار حرفه‌ای دارند و رابطه بسیار خوبی هم با بازیکنان برقرار کرده‌اند و تمرینات مستمر و ایده‌آلی را در پیش داریم و قطعا با کمک کلیه اعضای کادر فنی و تلاش بازیکنان به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر خواهیم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر