jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۵۷۷   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۶
کسر ۱۵ درصد از قرارداد بیک‌زاده و اکبرپور


کمیته انضباطی باشگاه استقلال رأی خود را در مورد دو بازیکنش اعلام کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امروز جلسه کمیته انضباطی سیاوش اکبرپور و هاشم بیک‌زاده ۲ بازیکن استقلال در کمیته انضباطی این باشگاه بود.

البته این ۲ بازیکن در جلسه امروز حضور نداشتند. بیک‌زاده که همراه دیگر ملی‌پوشان استقلال به فرودگاه رفته تا راهی آفریقای جنوبی شود و سیاوش اکبرپور هم به دلیل حضور در تمرین در این جلسه غایب بود.

کمیته انضباطی باشگاه استقلال نیز در غیاب این ۲ بازیکن رای خود را صادر کرد.

علیپور سخنگوی کمیته انضباطی باشگاه استقلال در گفت وگو با فارس در مورد رای این ۲ بازیکن گفت: هاشم بیک‌زاده به دلیل مصاحبه علیه مدیرعامل باشگاه و غیبت عامدانه در یک جلسه تمرینی به کسر 15 درصد از قرارداد کل محکوم شد و سیاوش اکبرپور نیز به دلیل مصاحبه علیه باشگاه بدون اجازه از روابط عمومی به کسر 10 درصد از قرارداد و به دلیل ضرب و شتم در بیمارستان پارسیا و ایجاد خسارت به تیم با توجه به عدم حضورش در تمرین به کسر 5درصد دیگر از قراردادش محکوم شد.

وی در خصوص اینکه آیا این ۲ بازیکن می توانند به این رأی اعتراض کنند، گفت: اگر اشتباه نکنم ظرف 20 روز آینده می‌توانند اعتراض خود را نسبت به این حکم اعلام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها