jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۴۶۳   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۷

باز هم جنجال بر سر میزبانی قطری ها

رشوه 3.4 میلیون دلاری قطری‌ها به دختر تکسیرا

روزنامه تلگراف انگلیس از رشوه دادن شیخ‌نشینان قطری به دختر خردسال نماینده برزیل در کمیته اجرایی فیفا خبر داد.

رشوه 3.4 میلیون دلاری قطری‌ها به دختر تکسیرا

قطر در حالی به عنوان میزبان جام جهانی 2022 انتخاب شده است که همچنان بحث تبانی و رشوه درباره نحوه گرفتن میزبانی از سوی این کشور مطرح است. روزنامه تلگراف انگلیس دست به افشاگری زد و از رشوه دادن شیخ‌نشیان قطری به نماینده برزیل در کمیته اجرایی فیفا خبر داد.

این روزنامه انگلیسی نوشت: در سال 2011 به حساب بانکی دختر 10 ساله ریکاردو تکسیرا نماینده برزیل در کمیته اجرایی فیفا 3.4 میلیون دلار از سوی قطری‌ها واریز شد. در همین سال بود که فیفا روسیه و قطر را به ترتیب به عنوان میزبان‌های جام جهانی 2018 و 2022 انتخاب کرد.

تکسیرا اخیرا بعد از متهم شدن به فساد و تبانی به شهر میامی نقل مکان کرده است و در آنجا زندگی می‌کند. در گزارش ها آمده است که ساندرو راسل رییس سابق باشگاه بارسلونا چنین مبلغی را به حساب دختر تکسیرا واریز کرده است. راسل رابطه بسیار نزدیکی با تکسیرا داشت.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها