jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۹۲۵   ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۶

شایعه عجیب در مورد کمپ ژوهانسبورگ

کروش سهامدار محل تمرین و اسکان ملی پوشان

برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در ژوهانسبورگ آن هم با 10 بازیکن حرف و حدیث های زیادی را به همراه داشت.

کروش سهامدار محل تمرین و اسکان ملی پوشان

سایت جام جم ورزشی / شک و شبهات درباره اردوی آفریقای تیم ملی فوتبال ایران زیاد است. از حضور تنها 10 بازیکن در این اردو تا حرف و حدیث های دیگری که اکنون به گوش می رسد. جدا از این موضوعات هرگز گفته نشده که چه کسی قرارداد کمپ آفریقای جنوبی را بسته و چه کسی سهامدار آن است. در مورد اردوی آفریقا شائبه های زیادی وجود دارد. پس از اینکه شنیدیم خانواده کروش ساکن آفریقا هستند او تیمش را آنجا برده تا کنار خانواده هم باشد حالا می شنویم که سرمربی تیم ملی با توجه به سابقه حضورش در آفریقا در آن کشور بیزنس می کند و حتی شایع است که جز سهامداران کمپ مورد نظر است. همان طور که در مورد دیگر گزینه های خارجی مثل آری هان نیز عنوان شده بود حالا می شنویم که کارلوس کروش در آفریقا شرکتی در زمینه استخراج معادن دارد و البته از طریق سود همان شرکت بخشی از سهام کمپ مورد نظر را خریداری کرده است.

سید احسان هاشمی (روزنامه گل )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر