jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۹۲۵   ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۶

شایعه عجیب در مورد کمپ ژوهانسبورگ

کروش سهامدار محل تمرین و اسکان ملی پوشان

برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در ژوهانسبورگ آن هم با 10 بازیکن حرف و حدیث های زیادی را به همراه داشت.

کروش سهامدار محل تمرین و اسکان ملی پوشان

سایت جام جم ورزشی / شک و شبهات درباره اردوی آفریقای تیم ملی فوتبال ایران زیاد است. از حضور تنها 10 بازیکن در این اردو تا حرف و حدیث های دیگری که اکنون به گوش می رسد. جدا از این موضوعات هرگز گفته نشده که چه کسی قرارداد کمپ آفریقای جنوبی را بسته و چه کسی سهامدار آن است. در مورد اردوی آفریقا شائبه های زیادی وجود دارد. پس از اینکه شنیدیم خانواده کروش ساکن آفریقا هستند او تیمش را آنجا برده تا کنار خانواده هم باشد حالا می شنویم که سرمربی تیم ملی با توجه به سابقه حضورش در آفریقا در آن کشور بیزنس می کند و حتی شایع است که جز سهامداران کمپ مورد نظر است. همان طور که در مورد دیگر گزینه های خارجی مثل آری هان نیز عنوان شده بود حالا می شنویم که کارلوس کروش در آفریقا شرکتی در زمینه استخراج معادن دارد و البته از طریق سود همان شرکت بخشی از سهام کمپ مورد نظر را خریداری کرده است.

سید احسان هاشمی (روزنامه گل )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها