jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۵۴۴   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۴

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خداحافظی من از تیم ملی دروغ محض است. نمی‌دانم چه کسی این حرف را زده است ولی هر زمان کادر تیم ملی اراده کنند با افتخار مثل یک سرباز در خدمت آن خواهم بود.

نوری: خداحافظی من از تیم ملی دروغ محض است


به گزارش جام جم ورزشی محمد نوری در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: نمی‌دانم اینکه من از تیم ملی خداحافظی کرده‌ام را چه کسی به رسانه‌های خارجی گفته است، اما این خبر دروغ محض است. من به حضور در تیم ملی و پوشیدن پیراهن آن افتخار می‌کنم و هر زمان که سرمربی تیم ملی صلاح بداند و اراده کند مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی خواهم بود. این وظیفه‌ای است که از شانه خالی نمی‌کنم. اگر باشم با تمام وجودم برای سربلندی نام ایران و شادی هموطنانم تلاش خواهم کرد و اگر هم حضور نداشته باشم از ته دل برای آن دعا خواهم کرد.

هافبک دفاعی و بازیساز پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از سوی کادر فنی تیم ملی با او صحبتی شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: هیچ صحبتی نشده است. فقط می‌دانم که نام من جزو پنجاه بازیکنی که برای دریافت ویزای برزیل آنها اقدام شد، وجود داشت. باید دید قسمت چه خواهد بود اما در حال حاضر خبر خاصی نیست و فقط امیدوارم برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی بدون هیچ مشکلی انجام شود.

کاپیتان پرسپولیس درباره شرایط تیم تصریح کرد: در حال حاضر که در تعطیلات هستیم. امیدوارم وضعیت هر چه زودتر روشن شود چون همه چیز به هم وصل است. جدا از اینکه منتظریم مسائل ما پیگیری شود، زمان را هم نباید از دست داد. اگر بخواهیم سال بعد طوری عمل کنیم که با اقتدار به سمت قهرمانی برویم و در آسیا هم به مراحل بالاتر صعود کنیم باید هر چه زودتر دست به کار شد و به این منظور ابتدا باید تکلیف باشگاه روشن شود تا کارهایی که لازم است انجام گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها