jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۲۶۶   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۱
بیک‌زاده و اکبرپور یکشنبه در کمیته انضباطی باشگاه استقلال

معاون حقوقی باشگاه استقلال از دعوت دو بازیکن تیم فوتبال این باشگاه به کمیته انضباطی خبر داد.


به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، محسن بزرگی،‌ معاون حقوقی و دبیر کمیته‌انضباطی استقلال اظهار داشت: بعد از صحبتی که آقای هاشم بیگ‌زاده بازیکن استقلال درمورد مدیریت باشگاه انجام داده بود ایشان به کمیته‌انضباطی استقلال احضار شد تا روز یکشنبه ساعت 14 در این کمیته حضور یابد. همچنین سیاوش اکبرپور ساعت 14:30 همان‌روز به کمیته‌انضباطی دعوت شده است.

بزرگی در پایان گفت بعد از شنیدن صحبت‌های این دو بازیکن کمیته‌ انضباطی باشگاه در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد. همچنین از سرپرست تیم استقلال خواسته‌ایم چنانچه تخلفاتی در خصوص سایر بازیکنان وجود دارد گزارش آن را در همین جلسه روز یکشنبه کمیته‌انضباطی ارائه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر