jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۰۸۵   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۳
شکایت باشگاه استقلال از داور بحرینی به AFC


باشگاه استقلال قصد دارد از داور بازی با الشباب به AFC شکایت کند.

شکست دو بر یک استقلال مقابل الشباب عربستان با توجه به پنالتی که داور این مسابقه علیه آبی‌پوشان تهرانی گرفت، سبب شد تا مسئولان باشگاه استقلال به دلیل داوری بد این مسابقه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنند. قرار است مسئولان این باشگاه فیلم بازی استقلال و الشباب در ریاض و همچنین بازی رفت این تیم در تهران را تهیه کرده و از همین طریق شکایت خود را به AFC ارائه کنند.

همچنین مسئولان باشگاه استقلال برای کسب اطلاع فیفا از اتفاقات داوری در لیگ قهرمانان آسیا قصد دارند که یک نسخه از این دو فیلم را برای فیفا نیز ارسال کنند.

علی فتح‌الله زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس این خبر را تایید کرد.

نواف عبدالله شکرالله از بحرین در دیدار استقلال و الشباب با گرفتن پنالتی مشکوک در دقایق پایانی بازی موجبات حذف آبی پوشان تهرانی در لیگ قهرمانان آسیا را فراهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر