jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۰۸۵   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۳
شکایت باشگاه استقلال از داور بحرینی به AFC


باشگاه استقلال قصد دارد از داور بازی با الشباب به AFC شکایت کند.

شکست دو بر یک استقلال مقابل الشباب عربستان با توجه به پنالتی که داور این مسابقه علیه آبی‌پوشان تهرانی گرفت، سبب شد تا مسئولان باشگاه استقلال به دلیل داوری بد این مسابقه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنند. قرار است مسئولان این باشگاه فیلم بازی استقلال و الشباب در ریاض و همچنین بازی رفت این تیم در تهران را تهیه کرده و از همین طریق شکایت خود را به AFC ارائه کنند.

همچنین مسئولان باشگاه استقلال برای کسب اطلاع فیفا از اتفاقات داوری در لیگ قهرمانان آسیا قصد دارند که یک نسخه از این دو فیلم را برای فیفا نیز ارسال کنند.

علی فتح‌الله زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس این خبر را تایید کرد.

نواف عبدالله شکرالله از بحرین در دیدار استقلال و الشباب با گرفتن پنالتی مشکوک در دقایق پایانی بازی موجبات حذف آبی پوشان تهرانی در لیگ قهرمانان آسیا را فراهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها