jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۰۷۹   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۳
احتمال رویارویی سپاهان با فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان


احتمال دارد تیم فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان در صورت صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یکدیگر روبرو شوند.


طبق قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تیم اول گروه دوم با تیم دوم گروه چهارم و تیم دوم گروه دوم با تیم اول گروه چهارم رو به رو می شوند.

فولاد خوزستان با کسب 11 امتیاز صعود خود را به عنوان تیم اول گروه دوم به مرحله بعد قطعی کرده است.

در گروه چهارم سپاهان با کسب 7 امتیاز و به دلیل عدم نتیجه گیری مقابل الاهلی امارات در دیدار رو در رو در رده دوم گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد.

الهلال عربستان و السد قطر با 6 و 5 امتیاز در رده دوم و سوم جدول قرار دارند.

در صورت اینکه سپاهان در دیدار پایانی خود که از ساعت 22 و 30 دقیقه روز سه شنبه به میزبانی الهلال برگزار می شود به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کند در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف فولاد خوزستان می رود تا یک بازی تمام ایرانی را مشاهده کنیم.

باید منتظر روز پایانی دیدارهای گروه چهارم بمانیم تا مشخص شود تکلیف تیم های صعود کننده به چه شکلی رقم می خورد.
(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر