jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۳۶۱۴   ۲۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۱

قهرمانی با اقتدار نماینده ایران در جام باشگاههای آسیا

بام آسیا زیر پای مردان "متین" والیبال ایران

تیم والیبال متین بعد از قهرمانی در باشگاههای ایران جام قهرمانی باشگاههای آسیا را نیز از دست رقبا ربود.

بام آسیا زیر پای مردان "متین" والیبال ایران

تیم متین ورامین در بازی نهایی رقابت‌ها قهرمانی باشگاه‌های والیبال آسیا با نتیجه 3 بر یک تیم الریان را شکست داد تا برای اولین بار قهرمانی این رقابت‌ها رابه دست آورد.

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم متین ست اول را به حریف خود که از وجود بازیکنان خارجی غیرقطری سود می برد واگذار کرد اما در ست های بعد تیم الریان را پشت سر گذاشت و قهرمان باشگاههای آسیا شد.

اوج هنرنمایی متین در ست سوم بود که اختلاف 22 بر 24 به سود حریف را 26 بر 24 از آن خود کرد.

شاگردان بانیولی در این مسابقه ست اول را به نتیجه 25 بر 19 به تیم قدرتمند الریان واگذار کردند، اما در ست‌های بعدی به ترتیب با نتایج 25 بر 17، 26 بر 24 و 25 بر 16 به سود خود رقم زدند تا بر بام آسیا بایستند.

عنوان قهرمانی متین ورامین دهمین عنوان قهرمانی والیبال ایران در مسابقات باشگاه های آسیا محسوب می شود و این تیم به عنوان قهرمان آسیا جواز حضور در مسابقات باشگاه های جهان را به دست آورد.

تا کنون تیم های پیکان، صنام، سایپا، کاله مازندران و متین ورامین به عنوان نمایندگان ایران در پانزده دوره مسابقات والیبال باشگاه های آسیا حاضر شدند و همه آنها دست پر از این مسابقات بازگشتند.

تیم پیکان با کسب 10 عنوان از جمله 7 مقام قهرمانی در سالهای 2002، 2006، 2007، 2008 ، 2009، 2010 و 2011، دو نایب قهرمانی در سال های 2000 و 2004 و یک مقام سومی در اولین دوره این رقابت ها در سال 1999 به عنوان پرافتخارترین تیم آسیا شناخته می شود.

تیم صنام با یک قهرمانی در سال 2004 و یک نایب قهرمانی در سال 2002، تیم کاله مازندران با یک مقام قهرمانی در سال 2013 و یک عنوان سومی در سال 2012 و تیم سایپا با یک مقام نایب قهرمانی در سال 2005 از جمله افتخارآفرینان ایران در این رقابت ها هستند.

متین ایران با قهرمانی در این رقابت ها جواز حضور در مسابقات ولیبال قهرمانی باشگاه های جهان را که از 16 تا 21 اردیبهشت در برزیل برگزار می شود را کسب کرد.

رده بندی تیم های شرکت کننده در رقابت های این دوره:

1- متین ایران

2- الریان قطر

3- بایک موتور چین

4- قزاقستان

5- چین تایپه

6- عراق

7- فیلیپین

8- لبنان

9- امارات متحده عربی

10- ترکمنستان

11- ویتنام

12- عمان

13- ژاپن

14- گینه نو

15- هنگ کنک

16- مغولستان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها