jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۳۵۰۵   ۲۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۷

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: السد قطر امشب تیمی بی‌خطر بود و حتی نتوانست یک موقعیت خطرناک روی دروازه ایجاد کند.

کرانچار:بعد از پایان بازی‌های گروهی بازیکنان‌مان را به تیم ملی می‌دهیم


زلاتکو کرانچار بعد از پیروزی 4 بر صفر تیمش مقابل السد قطر گفت: این برد را به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم. آنها به دستورات ما گوش دادند. از اول بازی تا آخر به برنامه‌های تیم عمل کردند. می‌خواستیم حریف را از کار بیاندازیم. خط هافبک به خوبی بازی‌سازی کرد. این اتفاق باعث شد چهار گل بزنیم.

وی افزود: این روند خوب در نیم فصل دوم آغاز شد و همچنان ادامه دارد. خوشحالم قدرت خوبی از آکادمی جوانان فوتبال سپاهان را شاهد بودیم. امروز موفق شدیم بر روی بال هواداران سپاهان به پرواز در بیاییم. امیدوارم در هفته بعد این روند رو به رشد ما ادامه پیدا کند.

کرانچار در مورد اینکه آیا امکان دارد تیمش از لحاظ روحی تخلیه شده باشد، خاطرنشان کرد: به بازیکنان خود دستور فنی دادم نه خواهش. به آنها گفتم باید به روند خود ادامه دهند و به مرحله بعد صعود کنند. 6 نفر از بازیکنان به تیم ملی دعوت شدند و ممکن بود از لحاظ روحی عوض شوند اما این اتفاق نیفتاد، آنها تمرکز خود روی باشگاه را از دست ندادند. گفتم مراقب باشند در امید در آسیا روی باشگاه بسته نشود. مطمئن بودم بازیکنان موفق عمل می‌کنند.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه آیا فکر می‌‌کرد تیمش با این اختلاف برنده بازی شود، خاطرنشان کرد: می‌دانستیم ابتدا باید پیروز باشیم و سپس دنبال افزایش گل بودیم که اگر نیاز به گل‌های بیشتر در روزهای پایانی داشته باشیم دچار مشکل نشویم. خوشبخت بودیم که چهار گل زدیم. می‌خواستیم با اختلاف بیشتر از دو گل برنده شویم. امشب حریف‌مان بی‌خطر بود و حتی یک موقعیت نصفه و نیمه نداشت.

کرانچار با اشاره به اینکه همیشه بر استفاده از قدرت شوت‌زنی بازیکنان خود تأکید دارد، خاطرنشان کرد: نه امسال بلکه همیشه به بازیکنان تأکید داشتم از قدرت شوت‌زنی خود استفاده کنند. این توانایی نزد بازیکنی مثل سوکای و مهدی شریفی وجود دارد. این بازیکن توانایی خود را پیدا کرده و آنقدر شایسته است که به تیم ملی دعوت می‌شود. همیشه گفتم از قدرت شوت‌زنی استفاده کنند.

وی در مورد اینکه چه زمانی بازیکنان سپاهان به اردوی تیم ملی می‌روند، گفت: موضع رسمی مسئولان باشگاه گفته شده است. قاطعانه اعلام کردیم تا پایان بازی‌های این مرحله بازیکن نمی‌دهیم، از سه ماه قبل برای این برنامه‌ریزی هشدار دادیم و گفتیم این کار باشگاه‌ها را دچار مشکل می‌کند. تابع تقویم فیفا هستیم و این اردو در تقویم نیست. کنفدراسیون آسیا تقویم را اعلام می‌کند و ما موظف هستیم که به آن عمل کنیم.( فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها