jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۲۳۰۲   ۲۴ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۸

مسئولان باشگاه پرسپولیس در تماسی با بازیکنان این تیم خواستار دریافت یک نسخه از قراردادهای داخلی آنها با باشگاه شدند.

باشگاه پرسپولیس خواستار کپی قراردادهای بازیکنان شد

سایت جام جم ورزشی - با وجود حرف و حدیث‌های فراوان در خصوص مدیریت باشگاه پرسپولیس، پروین با قدرت کار خود را دنبال می‌کند تا حدی که او به دنبال این است تا سریع‌تر مشکلات بازیکنان را حل و آنها را برای فصل آینده و عقد قرارداد راضی کند.

این در شرایطی است که در اتفاقی نادر به خاطر برخی مشکلات، بعضی از مدارک مربوط به قرارداد بازیکنان در محل این باشگاه نیست از همین رو مسئولان باشگاه پرسپولیس طی دو روز گذشته در تماس‌های تلفنی با بازیکنان این تیم از آنها درخواست کردند که هر چه سریعتر یک کپی از قراردادهای خود در فصل گذشته را به باشگاه بیاورند تا با مدارکی که در داخل باشگاه دارند تطبیق دهند.

این اقدام از این جهت صورت گرفته که در حساب و کتاب بازیکنان مشکلی پیش نیاید.

پرسپولیسی‌ها همچنان پیگیر دریافت 2 میلیارد از فدراسیون فوتبال هستند اما هنوز هیچ خبری از فدراسیون فوتبال برای پرداخت این رقم نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها