jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۸۹۱   ۲۳ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۶

فدراسیون بدون اطلاع کروش گذرنامه گرفت

وساطت کفاشیان و همکارانش برای بازگشت رحمتی به تیم ملی

گرفتن گذرنامه رحمتی کارخود مسئولان فدراسیون فوتبال بوده و کروش اطلاعی از این ماجرا نداشته است.

وساطت کفاشیان و همکارانش برای بازگشت رحمتی به تیم ملی

مدیران ارشد فدراسیون فوتبال درنظر دارند طی روزهای آینده جلسه ای را با سرمربی تیم ملی برگزار و وی را متقاعد کنند که از رحمتی جهت حضور در تیم ملی دعوت به عمل آورد.
به گزارش جام جم ورزشی، پس از درخشش مهدی رحمتی در دیدار استقلال و فولاد خوزستان در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر، فدراسیون فوتبال از دروازه بان استقلال خواست گذرنامه خود را تحویل دهد تا نسبت به اخذ روادید برای وی از سفارت آفریقای جنوبی اقدام شود.
آفریقای جنوبی کشوری است که قرار است اولین اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان برای جام جهانی 2014 برزیل در آنجا برگزارشود.
خبر احتمال بازگشت رحمتی به تیم ملی، 24 ساعت پس از آنکه وی گذرنامه اش را تحویل فدراسیون فوتبال داد، رسانه ای شد اما طی چند ساعت گذشته ابعاد تازه ای از این ماجرا مشخص شده است.
خبرهای دریافتی خبرنگار جام جم حکایت از آن دارد که گرفتن گذرنامه رحمتی کارخود مسئولان فدراسیون فوتبال بوده و کروش اطلاعی از این ماجرا نداشته است. مدیران ارشد فدراسیون فوتبال درنظر دارند طی روزهای آینده جلسه ای را با سرمربی تیم ملی برگزار و وی را متقاعد کنند که از رحمتی جهت حضور در تیم ملی دعوت به عمل آورد.
پس از کناره گیری خود خواسته رحمتی از تیم ملی فوتبال، اختلافاتش با کی روش پرتغالی قوت گرفت تا جایی که دیگر شانس حضور درجمع ملی پوشان را از دست داد.
سنگربان استقلال تهران امیدوار است این بار با پادرمیانی جدی کفاشیان و همکارانش شانس حضور در جام جهانی برزیل را پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها