jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۸۶۵   ۲۳ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۷

گویا قرارداد سه ساله علی دایی با پرسپولیس از نظر وزارت ورزش اعتباری ندارد.

قرارداد دایی مورد تایید وزارت ورزش نیست

سایت جام جم ورزشی - مدیر عامل سابق پرسپولیس یعنی رویانیان قرارداد سه ساله ای با علی دایی امضا کرد. در واقع قراردادی که رویانیان با دایی امضا کرده سه ساله است و سال اول آن یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان بوده و این مبلغ با هر نتیجه ای که دایی در پرسپولیس بگیرد فصل بعد افزایش پیدا می کند. این قرارداد به هیچ وجه مورد تایید وزارت ورزش نیست چرا که آنها در نظر دارند برای فصل آتی هزینه های پرسپولیس را تا حد زیادی کاهش بدهند. باید دید عکس العمل دایی در خصوص اتفاقات احتمالی چه خواهد بود. آیا او اصرار خواهد داشت طبق قرارداد مالی ای که با مدیریت قبلی باشگاه امضا کرده در پرسپولیس بماند یا اینکه با مدیر عامل جدید قرارداد جدید امضا خواهد کرد و با خواسته های وزارت ورزش کنار می آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محسن ازتهران
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درروزنامه خبر ورزشی 5شنبه خواندم كه مبلغ 320 میلیون تومان مالیات مربوط به قرارداد سال اول دایی با پرسپولیس هم برعهده باشگاه گذاشته شده.درقانون مالیاتی هركشوری ازجمله ایران هرشخص حقیقی وحقوقی به نسبت درآمدی كه درطول سال كسب میكنه(درآمد تعهدی ونه درآمد نقدی برخلاف تصور خیلی ازفوتبالیستها)مكلف به پرداخت مالیات متعلقه به صندوق دولت می باشد.یعنی اگه مالیات متعلقه به قرارداد 1.750 میلیارد تومانی آقای دایی همین مبلغ اعلام شده 320 میلیون تومان باشد(با فرض اینكه صحیح حساب شده باشد)،وقتی خود ایشون مالیات رو نپردازه واون روبرعهده باشگاه قراربده ،یعنی اینكه مبلغ 320 میلیون دیگه به جمع درآمدهای ایشون اضافه شده ودرواقع درآمد ایشون درسال اول قراردادباپرسپولیس میشه مبلغ 2.070 میلیاردتومان.!!! یارانه ثبت نام میكنی آقای دایی؟!!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها