jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۶۳۲   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۲
فتح‌الله‌زاده: قلعه‌نویی می‌ماند اما من رفتنی‌ام


مدیرعامل تیم فوتبال استقلال گفت: انشاء‌الله از استقلال رفتنی هستم.


علی فتح‌الله‌زاده پیش از دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی درباره قهرمانی تیمش گفت: به امید خدا قهرمان می‌شویم. من حتی به رختکن تراکتوری‌ها نرفتم برای اینکه سوء‌تفاهمی ایجاد نشود. بازیکنان‌مان بجنگند قهرمان می‌شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر استقلال قهرمان نشود قلعه‌نویی می‌ماند، گفت: من نه، اما او خواهد ماند. البته اگر ماند دوم هم شویم خوب است. سال گذشته قهرمان شدیم و در آسیا در جایگاه سوم قرار گرفتیم اما اذیت شدیم.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سؤال که قلعه‌نویی گفته دیگر در استقلال نمی‌مانم، اظهار داشت: خیر او را نگه می‌دارم اما خودم انشاء‌الله از استقلال رفتنی هستم./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر