jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۴۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۷

ادامه فیلمبرداری یک مستند جالب در تبریز

علی کریمی در مستند " من ناصر حجازی هستم "

بازیکن تیم تراکتورسازی در مستند من ناصر حجازی هستم حضور دارد.

علی کریمی در مستند " من ناصر حجازی هستم "

سایت جام جم ورزشی - علی کریمی که در زمان بازگشایی پرتال شخصی ناصر حجازی بعنوان اولین فرد پیام تبریک پر محتوایی ارسال نمود و حتی سال گذشته نیز در مراسم سالگرد اسطوره ملی ایران حضور یافت و به دفعات در پیامها و مصاحبه های خود از ناصر حجازی اسم برده است و این در حالی است که هرگز شاگرد بهترین دروازه بان قرن آسیا نبوده است , به بیان دلایل محبوبیت ناصر حجازی و علاقه واحساس خود به این چهره بزرگ و ملی ایران پرداخت که صحبتهای وی بسیار جذاب و دلنشین بود.

کریمی در اولین دوره مربیگری حجازی در استقلال که جوانی جویای نام در باشگاه فتح بود , مورد توجه سرمربی استقلال قرار گرفت اما به دلیل آنچه در بازی داخل سالن میان استقلال و فتح بر روی سکوها رخ داد, این انتقال انجام نشد تا کریمی به تیم مورد علاقه خود , پرسپولیس بپیوندد.

عوامل و سازندگان فیلم مستند " من ناصر حجازی هستم ... " شب گذشته با حضور در محل اقامت باشگاه تراکتورسازی تبریز که جهت رویارویی با استقلال تهران راهی پایتخت شده است با علی کریمی بازیکن تراکتورسازی به گفتگو پرداختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر