jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۴۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۷

ادامه فیلمبرداری یک مستند جالب در تبریز

علی کریمی در مستند " من ناصر حجازی هستم "

بازیکن تیم تراکتورسازی در مستند من ناصر حجازی هستم حضور دارد.

علی کریمی در مستند " من ناصر حجازی هستم "

سایت جام جم ورزشی - علی کریمی که در زمان بازگشایی پرتال شخصی ناصر حجازی بعنوان اولین فرد پیام تبریک پر محتوایی ارسال نمود و حتی سال گذشته نیز در مراسم سالگرد اسطوره ملی ایران حضور یافت و به دفعات در پیامها و مصاحبه های خود از ناصر حجازی اسم برده است و این در حالی است که هرگز شاگرد بهترین دروازه بان قرن آسیا نبوده است , به بیان دلایل محبوبیت ناصر حجازی و علاقه واحساس خود به این چهره بزرگ و ملی ایران پرداخت که صحبتهای وی بسیار جذاب و دلنشین بود.

کریمی در اولین دوره مربیگری حجازی در استقلال که جوانی جویای نام در باشگاه فتح بود , مورد توجه سرمربی استقلال قرار گرفت اما به دلیل آنچه در بازی داخل سالن میان استقلال و فتح بر روی سکوها رخ داد, این انتقال انجام نشد تا کریمی به تیم مورد علاقه خود , پرسپولیس بپیوندد.

عوامل و سازندگان فیلم مستند " من ناصر حجازی هستم ... " شب گذشته با حضور در محل اقامت باشگاه تراکتورسازی تبریز که جهت رویارویی با استقلال تهران راهی پایتخت شده است با علی کریمی بازیکن تراکتورسازی به گفتگو پرداختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها