jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۰۸۸   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۰

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تهران از عاملان انتشار فهرست دریافتی های خود شکایت کردند.

شکایت پرسپولیسی ها از عاملان نشر فهرست دریافتی ها

فهرست مبالغ دریافتی توسط بازیکنان وکادرفنی تیم پرسپولیس روز دوشنبه دررسانه ها منتشر شدواین موضوع حواشی زیادی به دنبال داشت.

اعضای تیم پرسپولیس مدعی هستند که مبالغ و درصدهای اعلام شده در این فهرست کذب است و از عاملان انتشار این فهرست به دلیل نشر اکاذیب، افترا، تهمت، توهین و تشویش کردن اذهان عمومی به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کردند.

دراین شکواییه که به امضای بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس رسیده است، از دادسرای فرهنگ و رسانه خواسته شده است تا عاملان انتشار این فهرست را شناسایی و با آنان برخورد قانونی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر