jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۹۶۴   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۶

خاطره تلخ 21 سال پیش به بلان یادآوری شد

هواداران چلسی روی اعصاب سرمربی پاری سن ژرمن/عکس

هواداران چلسی در دیدار شب گذشته تیم‌شان مقابل پاری سن ژرمن به هر نحوی قصد برهم زدن تمرکز لوران بلان را داشتند.

هواداران چلسی روی اعصاب سرمربی پاری سن ژرمن/عکس

سایت جام جم ورزشی - تیم فوتبال چلسی با نتیجه دو بر صفر پاری سن ژرمن را مغلوب کرد و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، دو تیم به تساوی سه بر سه رسیدند؛ اما این شاگردان مورینیو بودند که به دلیل گل زده در خانه حریف به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در جریان این دیدار هواداران چلسی قصد داشتند به هر نحوی تمرکز اعضای نیمکت هدایت تیم پاریسی را برهم بزنند و در یکی از اقداماتی که آن‌ها انجام دادند، پیراهن «کاستادینوف» بازیکن تیم ملی بلغارستان را به لوران بلان سرمربی سن ژرمن نشان دادند تا به او عدم راه‌یابی تیم ملی فرانسه در 21 سال پیش به جام‌جهانی 1994 آمریکا را یادآوری کنند.

به گزارش فارس در آن دیدار فرانسه برای رسیدن به جام‌جهانی به یک تساوی نیاز داشت؛ اما گلزنی «کاستادینوف» در دقیقه 95 رویای خروس‌های آبی را بر باد داد و این‌گونه طرفداران چلسی روی اعصاب مربی تیم پاریسی راه رفتند!

ب

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها