jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۹۶۴   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۶

خاطره تلخ 21 سال پیش به بلان یادآوری شد

هواداران چلسی روی اعصاب سرمربی پاری سن ژرمن/عکس

هواداران چلسی در دیدار شب گذشته تیم‌شان مقابل پاری سن ژرمن به هر نحوی قصد برهم زدن تمرکز لوران بلان را داشتند.

هواداران چلسی روی اعصاب سرمربی پاری سن ژرمن/عکس

سایت جام جم ورزشی - تیم فوتبال چلسی با نتیجه دو بر صفر پاری سن ژرمن را مغلوب کرد و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، دو تیم به تساوی سه بر سه رسیدند؛ اما این شاگردان مورینیو بودند که به دلیل گل زده در خانه حریف به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در جریان این دیدار هواداران چلسی قصد داشتند به هر نحوی تمرکز اعضای نیمکت هدایت تیم پاریسی را برهم بزنند و در یکی از اقداماتی که آن‌ها انجام دادند، پیراهن «کاستادینوف» بازیکن تیم ملی بلغارستان را به لوران بلان سرمربی سن ژرمن نشان دادند تا به او عدم راه‌یابی تیم ملی فرانسه در 21 سال پیش به جام‌جهانی 1994 آمریکا را یادآوری کنند.

به گزارش فارس در آن دیدار فرانسه برای رسیدن به جام‌جهانی به یک تساوی نیاز داشت؛ اما گلزنی «کاستادینوف» در دقیقه 95 رویای خروس‌های آبی را بر باد داد و این‌گونه طرفداران چلسی روی اعصاب مربی تیم پاریسی راه رفتند!

ب

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر