jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۹۵۷   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۵

افشاگری یک ملی پوش درباره خداحافظی ناگهانی زیدان آبی

نکونام انتقام بازوبند را از جباری گرفت!

درباره خداحافظی پر سر و صدای مجتبی جباری از تیم ملی فوتبال ایران اکنون دلایل متعددی عنوان می شود.

نکونام انتقام بازوبند را از جباری گرفت!

سایت جام جم ورزشی - جباری خودش گفته بود که به دلیل مصدومیت و فشار تمرینات برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کرده است اما اکنون دلایل دیگری عنوان می شود. اختلاف با جواد نکونام و دسیسه این بازیکن برای خط زدن جباری از تیم ملی دلیل اصلی خداحافظی جباری از تیم ملی عنوان شده البته این ادعایی است که یکی از ملی پوشان تیم ملی دارد. بنابر ادعای این ملی پوش اختلاف نکونام و جباری بر سر بازو بند کاپیتانی مشکلاتی را به وجود آورده بود. به هر حال با توجه به این ادعا در روزهای آینده باز هم اخبار بیشتری در این مورد خواهیم شنید و البته باید منتظر واکنش های نکونام و جباری در رابطه با این ادعا بمانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر