jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۵۳۴   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۶:۰۸

محمد پنجعلی اعلام کرد که تا به حال هیچ پولی از پرسپولیس نگرفته است.

فردوسی‌پور: نکند پول پنجعلی را داده‌اند به بابا پنجعلی؟

محمد پنجعلی که بنا بر اطلاعات موجود در لیست منتشر شده، تا به حال 167 میلیون تومان از پرسپولیس گرفته، در مورد این موضوع گفت: «من یک هزار تومانی هم از پرسپولیس نگرفته‌ام.» عادل فردوسی‌پور در جواب او گفت: «شاید این پول را به آقای بابا پنجعلی داده باشند!» که پنجعلی در پاسخ گفت: «متولی این دو تیم، این حرف‌های کذب را منتشر می‌کند ولی من هیچ پولی از پرسپولیس نگرفته‌ام. خودرو هم نگرفته‌ام. آقایان گفته‌اند که بازیکنان باید کتبا تعهد بدهند که 50 درصد از قراردادشان را می‌بخشند. چک برگشتی را به پای پول دریافتی گذاشته‌اند. دو میلیاردی که به فدراسیون داده‌اند و فدراسیون آن را به ما نداده هم به پایمان نوشته‌اند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها