jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۲۴۵   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۵

اتفاق جالب در تمرینات پرسپولیس

هواداران ، علی دایی و پرسپولیس را تشویق کردند!

هواداران پرسپولیس امروز به شدت پرسپولیس و علی دایی را تشویق کردند آن هم در شرایطی که شانس قهرمانی به حداقل رسیده است.

هواداران ، علی دایی و پرسپولیس را تشویق کردند!

سایت جام جم ورزشی - پرسپولیس دیروز ضعیف بازی کرد، مقابل راه آهن مساوی کرد و تقریبا قهرمانی را هم از دست داد اما هواداران پرسپولیس که گمان می رفت عصبانی باشند امروز حضوری پرشمار و قابل توجه در محل تمرینات پرسپولیس و حتی خارج از ورزشگاه محل تمرین پرسپولیس داشتند. علی دایی سرمربی پرسپولیس بیش از هر فرد دیگری تشویق شد. او هنگامی که قصد خروج از درفشی فر را داشت از سوی هواداران احاطه شد و حتی در این شرایط هم هواداران از امضا گرفتن و عکس یادگاری گرفتن با او دست برنداشتند.

از سوی دیگر قاسم دهنوی را می توان ناراحت ترین بازیکن پرسپولیس معرفی کرد. او در حالی که بغض کرده بود در تمرینات امروز شرکت کرد. چهره ناراحت دهنوی هم هواداران را به خود جلب کرد. چند هوادار نیز او را احاطه کردند و به او دلداری دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها