jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۱۸۴   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۱

اکنون زمان مطرح کردن برخی مسایل نیست

خادم: از اسطوره‌ای مثل دایی بیش از این انتظار داشتم

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: از اسطوره‌ای مانند دایی بیش از این انتظار داشتم.

خادم: از اسطوره‌ای مثل دایی بیش از این انتظار داشتم

امیر رضا خادم درباره اظهارات پروین، دایی و برخی بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد وزارت ورزش و جوانان، عنوان کرد: الان زمان برای را برای صحبت در این خصوص مناسب نمی‌دانم و معتقد به حفظ اصول اخلاقی در ورزش هستم و امروز که مسئولیتی دارم، در حال انجام وظیفه خود هستم.

وی افزود: برای اسطوره‌هایی مانند علی دایی و علی پروین احترام زیادی قائلم و معتقدم که آنها باید حفظ شوند اما به هر حال از فرد بزرگ و قابل احترامی مانند دایی نه به عنوان یک مسئول بلکه به عنوان یک نفر که با هم دوران ورزشی را سپری کردیم بیش از این انتظار دارم.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در امور واگذاری پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم در بازی آخر لیگ همه تیم‌ها موفق عمل کنند. ما موظف به تلاش برای موفقیت یک تیم به عنوان وزارت ورزش نیستیم و هر تیمی که لیاقت دارد قهرمان لیگ برتر فوتبال می‌شود.

خادم در پاسخ به این سوال که بحث واگذاری و مسائل مطرح شده در خصوص پرداخت‌های مالی به باشگاه پرسپولیس به کجا رسیده گفت: اکنون زمان مناسبی نیست و پس از پایان لیگ زمان بهتری برای صحبت در خصوص این مسائل است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر