jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۱۸۴   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۱

اکنون زمان مطرح کردن برخی مسایل نیست

خادم: از اسطوره‌ای مثل دایی بیش از این انتظار داشتم

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: از اسطوره‌ای مانند دایی بیش از این انتظار داشتم.

خادم: از اسطوره‌ای مثل دایی بیش از این انتظار داشتم

امیر رضا خادم درباره اظهارات پروین، دایی و برخی بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد وزارت ورزش و جوانان، عنوان کرد: الان زمان برای را برای صحبت در این خصوص مناسب نمی‌دانم و معتقد به حفظ اصول اخلاقی در ورزش هستم و امروز که مسئولیتی دارم، در حال انجام وظیفه خود هستم.

وی افزود: برای اسطوره‌هایی مانند علی دایی و علی پروین احترام زیادی قائلم و معتقدم که آنها باید حفظ شوند اما به هر حال از فرد بزرگ و قابل احترامی مانند دایی نه به عنوان یک مسئول بلکه به عنوان یک نفر که با هم دوران ورزشی را سپری کردیم بیش از این انتظار دارم.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در امور واگذاری پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم در بازی آخر لیگ همه تیم‌ها موفق عمل کنند. ما موظف به تلاش برای موفقیت یک تیم به عنوان وزارت ورزش نیستیم و هر تیمی که لیاقت دارد قهرمان لیگ برتر فوتبال می‌شود.

خادم در پاسخ به این سوال که بحث واگذاری و مسائل مطرح شده در خصوص پرداخت‌های مالی به باشگاه پرسپولیس به کجا رسیده گفت: اکنون زمان مناسبی نیست و پس از پایان لیگ زمان بهتری برای صحبت در خصوص این مسائل است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها