jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۶۵۶   ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۴

اسطوره فوتبال هلند صعود ایران به مرحله دوم رقابت‌های جام جهانی را به "معجزه" تشبیه کرد.

سرمربی سابق چلسی:  صعود ایران به مرحله بعدی شبیه معجزه است

رود گولیت در گفت‌وگو با ایسنادر مالزی گفت که ایران در مرحله نخست رقابت‌های جام جهانی برزیل کار بسیار دشواری در پیش دارد و صعود این تیم به مرحله بعد همانند یک معجزه خواهد بود.

او که در حاشیه مراسم جوایز ورزشی لاروس (اسکار ورزشی) در کوالالامپور با ایسنا سخن می‌گفت، اظهار کرد: ایران چیزی برای از دست دادن در جام جهانی ندارد و باید با آرامش از بازی‌های خود و حضور در جام جهانی لذت ببرد.

گولیت درباره شانس آرژانتین برای قهرمانی در جام جهانی گفت: همه چیز به لیونل مسی بستگی دارد یا بهتر بگویم قهرمانی آرژانتین به میزان خیلی زیادی به عملکرد مسی بستگی دارد اما بعید می‌دانم مسی عملکرد چندان خوبی در جام جهانی داشته باشد.

سرمربی سابق چلسی تصریح کرد: اغلب ستاره‌های جهان عملکرد خوبی در جام‌های جهانی ندارند و حداقل در جام جهانی قبلی چنین چیزی را ندیدیم. آنها در طول بازی‌های فصل فشارهای زیادی را تحمل می‌کنند و پس از پایان فصل برایشان بسیار دشوار خواهد بود تا در جام جهانی نیز بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذارند.

کاپیتان سابق تیم ملی هلند در ادامه تیم‌های برزیل، آلمان، ایتالیا و اسپانیا را از بخت‌های اصلی قهرمانی در جام جهانی برزیل دانست و گفت که شاید یکی از تیم‌های آمریکای جنوبی از جمله شیلی در این رقابت‌ها شگفتی‌ساز شود.

برچسب ها: گولیت
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها