jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۲۴۲   ۱۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۹

روزنامه خبرورزشی در اولین شماره خود در سال 93 با این عنوان جلب توجه می کند.

مجتبی جباری خداحافظی کرد /  او نتوانسته با کروش صحبت کند+عکس

خبر خداحافظی مجتبی جباری از تیم ملی فوتبال و پاسخ مثبت کارلوس کروش به این اقدام امروز (شنبه) در یکی از روزنامه‌های ورزشی منتشر شده بود اما جباری در پاسخ به رسانه‌ها تمایلی برای صحبت در این باره نداشت!

واقعیت ماجرای خداحافظی جباری چه بود؟

واقعیت ماجرا این است که جباری به خاطر وضعیت جسمانی و مصدومیتی که از سال‌ها پیش همواره همراه او بوده تصمیم گرفته در آستانه جام‌جهانی از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی و به زعم خودش میدان را برای بازیکنان جوان خالی کند. او یکی از بزرگان تیم را واسطه گرفته بود تا موضوع را با کروش در میان بگذارد تا احیانا پس از صحبت مستقیم با او بتواند خیلی دوستانه از تیم ملی جدا شود.

واکنش کروش به پیغام جباری

اما کارلوس کروش در واکنش به پیغام جباری عنوان کرده است که او در لیست من برای سفر به برزیل حضور دارد و کادر فنی روی این بازیکن حساب باز کرده اما اگر خودش تصمیم به خداحافظی گرفته، این موضوع دیگر به من مربوط نمی‌شود و جباری می‌تواند موضوع را با فدراسیون در میان بگذارد!

تکلیف هافبک ایرانی الاهلی قطر چه می‌شود؟

اما با توجه به عکس‌العمل جباری نسبت به جستجوی رسانه‌ها درباره این موضوع و همچنین واکنشی که کی‌روش داشته، شاید هنوز هم نتوان تصمیم جباری را قطعی دانست چرا که به نظر هر احتمالی در این باره وجود دارد و ممکن است پس از صحبت‌های ردوبدل شده کروش همچنان او را به تیم ملی دعوت کند یا جباری از تصمیمش منصرف شود!

برچسب ها: جباری
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها