jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۸۰۵۱   ۰۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۱

دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین به ستایش از بایرن و گواردیولا پرداخت.

مارادونا: اگر مسی به بایرن برود، دستیار گواردیولا می‌شوم

بایرن‌مونیخ توانست با برتری برابر هرتابرلین، هفت هفته مانده به پایان بوندسلیگا قهرمانی خودش را در لیگ قطعی کند.

مارادونا در مصاحبه با بیلد درباره وضعیت فوتبال آلمان و تیم بایرن مونیخ گفت: "من دوست دارم یک هفته تمرینات گواردیولا را از نزدیک ببینیم. می خواهم از بایرن مونیخ دیدن کنم، چون فکر می کنم بسیار لذت بخش خواهد بود."

مارادونا درباره تیم ملی آلمان هم گفت: "آلمان مانند همیشه تیمی قوی دارد. در حال حاضر هم چیزی فرق نکرده است و یکی از شانس های اصلی قهرمانی بشمار می رود.بازی تیم ملی آلمان با گذشته فرق اساسی کرده است، شما الان بازی های جذابی از تیم ملی آلمان می بینید. فوتبال در آلمان گام های رو به جلو و بلندی برداشته است، جذاب تر شده است و مانند گذشته فقط متکی به توپ های بلند و بازی منظم نیست. "

برای مارادونا فیلیپ لام بهترین بازیکن آلمان است. اسطوره فوتبال آرژانتین درباره فیلیپ لام گفت: "او می تواند در هر دو سمت و میانه میدان بازی کند. او می تواند به عنوان یک هافبک مخرب و پاسور هم عمل کند. لام در حال حاضر بازیکنی تعیین کننده مظهر فوتبال آلمان است البته با وجود گوتسه و لواندفسکی بایرن تبدیل به تیمی کامل تر می شود. "

مارادونا درباره احتمال حضور مسی در بایرن گفت: "اگر تیمی همزمان مسی و لواندوفسکی را داشته باشد، بقیه تیم ها باید برای دوم شدن رقابت کنند، اگر مسی به بایرن بیاید من دستیار گواردیولا می شوم./ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها