ایران در گروه دشواری قرار گرفت

قلعه‌نویی: بازی سختی با تیم نفت داریم

اولادی تنها محروم آبی‌ها مقابل نفت

برنامه سفر استقلال به امارات مشخص شد

کد خبر: ۶۵۷۸۱۷
برنامه سفر استقلال به امارات مشخص شد

برنامه سفر تیم استقلال به امارات برای دیدار برگشت مقابل الجزیره امارات مشخص شد.


تمرینات تیم استقلال برای دیدار مقابل نفت تهران از روز گذشته در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد و امیر حسن صادقی، سیاوش اکبرپور و کبه که در تمرین دیروز حاضر نبودند از امروز خود را به کادر فنی تیم استقلال معرفی خواهند کرد.

* مهرداد اولادی به دلیل دریافت کارت زرد در آخرین دیدار تیمش مقابل ملوان برای دیدار با نفت تهران، تنها محروم استقلال است.

*اعضای تیم استقلال بعد از دیدار با نفت تهران تمرینات خود را در تهران پیگیری کرده و روز یازدهم فروردین ماه برای بازی برگشت مقابل الجزیره به امارات سفر خواهند کرد. طبق برنامه اعلام شده توسط سازمان لیگ آبی پوشان روز هفدهم فروردین ماه باید در اهواز میهمان فولاد خوزستان باشند که به همین دلیل کاروان استقلال بعد از بازی روز سیزدهم فروردین مقابل الجزیره یک روز در امارات خواهد ماند و سپس مستقیما از این کشور به اهواز سفر خواهد کرد.

تیم استقلال روز هفتم فروردین ماه در لیگ برتر به مصاف نفت تهران می رود و سپس روز سیزدهم فروردین میهمان الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. آبی پوشان 4 روز بعد نیز در ورزشگاه تختی اهواز مجددا در رقابت های لیگ به مصاف فولاد خوزستان خواهند رفت

برچسب ها: استقلال
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها