jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۵۷۲۰۵   ۲۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۲:۰۳

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور گفت: شمار مصدومان حوادث چهارشنبه آخرسال که از سوی امدادگران اورژانس 115 به مراکز درمانی و بیمارستانی سراسر کشور منتقل یا در محل درمان سرپایی شدند به 36 نفر رسید.

افزایش شمار مصدومان چهارشنبه سوری به 36 نفر

آرزو دهقانی افزود: از این تعداد افراد حادثه دیده 34 نفر مرد و دو نفر زن می باشند.

وی گفت: از 36 مصدوم یادشده 30 نفر به بیمارستان و شش نفر دیگر نیز توسط امدادگران اورژانس 115 در محل درمان سرپایی شدند.

دهقانی افزود:«بروز سکته قلبی در افراد مسن»، «سقط جنین در زنان باردار»، «شوک های روانی خطرناک در کودکان که ناگهان در معرض انفجار مواد محترقه و صدای مهیب آن قرار می گیرند»، «نابینایی» و «ناشنوایی» از دیگر عوارض غیرقابل جبران حوادث مربوط به چهارشنبه سوری است که تاکنون از این دسته موارد گزارشی دریافت نشده است.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور از هموطنان خواست در صورت قرار گرفتن در وضعیت های اضطراری عمومی و پیچیده انواع حوادث با شماره 115 مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در تهران و سراسر کشور تماس بگیرند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر