jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۹۳۲   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۱
ظلی:استقلال هم مثل همه تیم ها نوسان دارد

فرامرز ظلی در گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت:در فوتبال همیشه نوسان وجود دارد و یک تیم همیشه نمی تواند در اوج باشد.

به گزارش جام جم ورزشی ،فرامرز ظلی در گفت و گویی با سایت باشگاه استقلال در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت:شرایط حال حاضر استقلال هم فقط مختص این تیم نیست و به هر حال استقلال هم مثل همه تیم ها نوسان را تجربه می کند و ما امیدوار به این هستیم که استقلال بتواند از این شرایط خارج شود.
پیشکسوت استقلال در ادامه گفت:بازی های آسیایی سخت هستند چرا که همه تیم ها پول خرج کرده اند و با قدرت تمام در این دیدار ها ظاهر شده اند وبا این شرایط نمی توان از استقلال انتظار زیادی در این بازی ها داشت.از استقلال نمی توان همیشه توقع موفقیت داشت و این که این تیم همیشه اول باشد.استقلال در همه سال های اخیر موفق بوده و طبیعی است که به عنوان یک تیم شرایط حال حاضر را تجربه کند.
وی در ادامه افزود:تمام تیم های آسیایی تا دندان خود را مسلح کرده اند و از این رو نمی توان از استقلال انتظار زیادی داشت.من از هواداران استقلال می خواهم صبورتر باشند و منطقی تر به قضایا نگاه کنند.منچستر در همه سال های اخیر موفق عمل کرد اما امسال در میانه جدول حضور دارد.با این شرایط طبیعی است که استقلال هم گاهی افت و خیز داشته باشد.الان و ظیفه همه پیشکسوتان و هواداران استقلال است که در این مقطع حساس به تیم کمک کنند تا استقلال بتواند از این شرایط خارج شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها