jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۸۱   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۸

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به فلورنتینو پرز مدیرعامل باشگاه رئال مادرید اسپانیا، آمادگی خود و باشگاه پرسپولیس را بازی دوستانه بین تیم های دو باشگاه را اعلام کرد.

غلط املایی در نامه ارسالی پرسپولیس به باشگاه رئال مادرید!

سایت جام جم ورزشی - این نامه به تازگی برای باشگاه رئال مادرید ارسال شده است اما در رابطه با نامه ارسال شده پروین به باشگاه رئال مادرید خبرهایی به گوش می رسد که هنوز صحت و سقم آنها تایید نشده است. از گوشه و کنار شنیده می شود متن نامه ارسالی که به زبان انگلیسی بوده پر از غلط های املایی است! گفته می شود که این نامه با گوگل ترنس به زبان انگلیسی برگردانده شده که امیدواریم صحت نداشته باشد. اگر این خبر صحت داشته باشد نامه پر از غلط املایی پرسپولیس در باشگاه رئال مادرید شان پرطرفدارترین باشگاه ایرانی را آن سوی مرزها پایین می آورد. این نامه پر از غلط املایی به احتمال زیاد بدون پاسخ می ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
ای بابا مگر درایران مترجم پیدا نمی شود ؟. آگهی می دادند من برایشان ترجمه می كردم . این علی آقا پروین هنوز در حال و هوای گذشته است .
۰
۰
دانیال الف
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۱
حتما نامه داش مشتی و علی اضغری نوشته شده آره؟
۰
۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
میدادی آقای ظریف نامه را بنویسه آخه بیسوادی هم حدی داره چرا مارا مرد تمسخر بقیه قرار میدین خجالت چیز خوبیه ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها