jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۵۴۶۸۴   ۲۰ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۴۵

تیم کاله مازندران با پیروزی بر شهرداری اردومیه در بازی سوم ، به فینال لیگ برتر والیبال راه یافت .

کاله مازندران در فینال لیگ والیبال

به گزارش جام جم ورزشی ، هر دو تیم که یک دیدار را برده بودند تا کار برای صعود به فینال به دیدار سوم کشیده شود ، در این بازی نیز ارایه گر یک بازی زیبا و حساس بودند تا در شرایطی که کار به ست سرنوشت ساز پنجم کشیده شده بود ، این شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله باشند که با کسب 3 امتیاز پیاپی ، شهرداری ارومیه را 16 - 14 شکست داده و جشن پیروزی بگیرند . در این دیدار شاگردان کارگر پیشه در تیم ارومیه همه کاری کردند اما در چند امتیاز پایانی نتوانستند جلوی ضربات مهاجمان حریف و بویژه عادل غلامی مقاومت کنند تا این بازی زیبا و مهیج را 2-3 بازنده شوند . در ست پنجم و در شرایطی که شهرداری 14 -13 از کاله پیش افتاده بود حمزه زرینی که اسپکش توسط مدافعان حریف دفاع شد ، به موقع پایین آمدن پایش پیچ خورد تا با آسیب دیدگی زمین بازی را ترک کند . چند دقیقه توقف بازی کافی بود تا مدافع عنوان قهرمانی به خود آمده و با گرفتن سه امتیاز پیاپی از شکست پیروزی بسازد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر