jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۱۴۶   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۲

این پسر 17 سال پیش به دنیا آمد و فرزند یکی از فوتبالیست های بسیار مطرح و سابق تیم ملی و یکی از تیم های پرطرفدار پایتخت است.

فوتبالیستی که نمی خواهد فرزند خود را ببیند

سایت جام جم ورزشی - زمانی که او به دنیا آمد پدرش حتی حاضر به دیدنش نشد. این ماجرا به مدت 17 سال دیگر هم ادامه یافت اما فوتبالیست مذکور باز هم از سر زدن به پسرش طفره رفت. این پسر نوجوان عاقبت به دفتر یکی از روزنامه های ورزشی رفت و تا توانست علیه پدر مشهورش افشاگری کرد. البته بخشی از صحبت های او قرار نیست هرگز مطرح شود. با وجود اینکه این فوتبالیست سابق و مربی کنونی وضع مالی خوبی هم دارد در تمام این سال ها حتی خرج و مخارج پسر خود را نپرداخته است. گویا این نوجوان قصد شکایت کردن از پدر خود را دارد. جالب است بدانید این فوتبالیست سابق تیم ملی به داشتن مرام و معرفت و البته لوطی گری شهرت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
هركه خــــــــــربــــــزه نوش جان كـــــــــرد منتظر پس لرزاش باید باشد؟ اوكی اوكی
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
این چه مسخره بازیه خب اسمشو بگید . این دروغا چیه سرهم میكنید تحویل مردم بدبخت می كنید . كه چی ؟ . مردید اسمشو بگید .
۰
۰
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
با سلام
زمانی كه راز زندگی شخصی خبر ساز و به شكایت منتهی می شود و این شخص حاضر نیست مسولیت كارهای خودش v, بپذیرد به نظر بنده ، محفوظ بودن اسمش كمی .... با تشكر
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر